Hakkımızda

Hakkımızda ve Prensiplerimiz

Firmamız yüzey işlem Sanayii’nde faaliyetlerini daha verimli, daha rahat bir ortamda gerçekleştirebilmek için Mayıs 2013 ten itibaren 5.000 metrekarelik İstanbul Beylikdüzü’ndeki yerine taşınmıştır.

EUROİSTANBUL tüm gelişimi boyunca kalite ve müşteri memnuniyeti kavramına büyük önem vermiş, bu anlayış tüm faaliyetlerine rehber olmuştur. Tecrübeli üretim altyapısı ve akılcı yönetimi ile sektörde sürekli bir gelişim ve yenilikçi anlayış içinde olmuştur.

Güvenilir, detaycı, programlı, disiplinli, hatasız ve hızlı çalışıp, müşteri istek ve ihtiyaçlarına duyarlı olarak çözümler üretiriz.

Tüm imalatlarımızda gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışından kaliteli malzeme ve donanım kullanmaktayız.

Sektörel liderlik ve müşteri beklentilerini gerçekleştirmek için tasarım, ar-ge, imalat çalışmalarını sürekli devam ettirmekteyiz.

Fabrika

Üretim parkımız, metal kaplama sektörünün her tip ihtiyacını yerine getirebilecek şekilde oluşturulmuştur.

Müşteri istekleri doğrultusunda ve bizim tecrübemizle teknik departmanda bilgisayar ortamında, çizim ve tasarımlar deneyimli makine mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

Teknik bölüm tarafından dizayn edilmiş imalat resimleri, fabrikamızda yeterli makine-teçhizat ve tecrübeli teknik personel ile imalat programına uygun sürelerde esnek üretim metodu ile üretim yapılmaktadır.