Kalite Politikası

Kalite Politikası

Galvano sektöründe 1974 senesinden bugüne tecrübelerini paylaşan kurucumuz Necip Polat Elektrolitik kaplama tesisi üretimi yapmak için 2002 senesinde EUROİSTANBUL’u kurmuştur.

Euroistanbul tam otomatik ve manuel kaplama tesisleri imalatı ve kurulumu yapmaktadır. Gelişen ve değişen günün şartlarına uygun olarak teknik kadrosunu, makine parkurunu geliştirmiştir.

Yurt içi ve yurt dışı taleplere en iyi şekilde cevap verebilmek için Mayıs 2013 tarihi itibari ile İstanbul / Beylikdüzü Mermerciler sanayi sitesi 2. Bulvar Numara 6 ‘da 5000 metrekare kapalı alana sahip Beylikdüzü fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Otomatik ve manuel tesislerin projelendirilmesinde, tasarlanmasında ve imalatında uzmanlaşmış olan firmamız aynı zamanda yüzey işlem aksesuarları imalatında da güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Desteğini her geçen gün artan pazar payından alan firmamız gün geçtikçe yurtdışı piyasalarda etkinliğini hissettirmektedir.

Küreselleşen ekonomi ve rekabete dayalı piyasa şartlarında var olabilmenin temel koşulu olarak tüketici memnuniyetini benimseyen EUROISTANBUL çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile faaliyetlerinin her safhasında “eksiksiz tüketici memnuniyetini” sağlamayı vazgeçilmez politika olarak görmektedir.

Fabrikamızda imalatını gerçekleştirdiğimiz kaplama tesislerin kurulumunu ve kuru testini gerçekleştirerek müşterilerimizin fabrikasına sevkini ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Bu şekilde tesisin müşterinin fabrikasına montajında olası hataları ve problemleri ortadan kaldırmakla beraber tesisin seri bir şekilde çalıştırılması sağlanmaktadır.